-
František Dostál
(1938-2022)
Bez názvu
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:59
bromostříbrná fotografie, 27 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy (Miroslav Paleček)
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:00
bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Letní lidé
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:01
bromostříbrná fotografie, 1968-1990, 26,5 x 36,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, papírová pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Malijevský
(1970)
Brána, Budapešť 2006
Položka č.: 243Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:02
autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr., ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Macků
(1963)
Uhlotisk
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:03
uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Reichmann
(1908-1991)
Arboglyfy
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:04
bromostříbrná fotografie, 1978, 40 x 30 cm, sign. na zadní straně Vilém Reichmann, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny RA, DOFO a Q
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Jirásek
(1965-2004)
Těhotná
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:05
bromostříbrný kontakt, 90. léta, 39,7 x 30,3 cm, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1524, autorova raná práce, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na AVU v Praze, člen skupiny Bratrstvo
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Vlčková
(1983)
Z cyklu TWO (fotografie č.3)
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:06
barevná fotografie, 2009, 91 x 91 cm, sign. vzadu Tereza Vlčková 2009, č. 3/15, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Saudek
(1935)
Sestry (Sisters #852/2)
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:07
kolorovaná fotografie, 40,5 x 29,7 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Saudek
(1935)
Children #1903
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:08
kolorovaná fotografie, 38,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
André Masson
(1896-1987)
Galerie Louise Leiris 80 dessins 1992 - 1960
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:09
litografický plakát k výstavě, 1960, 67 x 48,5 cm, značeno DU MOURLOT - IMP, plakát k výstavě 80-ti kreseb André Massona 26. října - 26. listopadu 1960, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marino Marini
(1901-1980)
Jahrhunderthalle Bilder aus seinem Atelier
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:10
plakát k výstavě, 1980, 70 x 50 cm, plakát k výstavě Obrazy z ateliéru 14. září - 19. října 1980, plakát nalepen na kartonu, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eugene de Kermadec
(1899-1976)
Galerie Louise Leiris
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:11
litografický plakát k výstavě, 1957, 68 x 49,5 cm, značenp PD MOURLOT - PARIS, plakát k výstavě 29. listopadu - 21. prosince 1957, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
.
Plakát pivovaru Löwenbräu-Baienfurt
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:12
plakát, litografie, 89 x 48,5 cm, rám, plakát k dnes již neexistujícímu pivovaru v městě Baienfurt poblíž Ravensburgu v Bavorsku. Pivovar byl založen v roce 1775 a ukončil svou činnost v roce 1975. Plakát vznikl přibližně v roce 1910 a je provedený v dobovém secesním duchu, přeloženo
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Weiss
Pivo, víno, slivovice - havarie - nemocnice
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:13
osvětový plakát, 1959, 28,5 x 82 cm, značeno LD Weiss, Vydal Ústřední ústav zdravotní osvěty Praha 1959, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Koudelka
(1938)
Alfred de Musset: Lorenzaccio
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:14
bromostříbrná fotografie, přelom 60. a 70. let, 30 x 24,5 cm, na zadní straně razítko Copyright Josef Koudelka Praha 3 Pospíšilova 4 Czechoslovakia, Divadlo za branou, režie O. Krejča, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Duda
(1921-2008)
Poslední čtyřka
Položka č.: 368Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:17
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1980, r. B. Nasčekin, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy, skupiny Bilance, Unie výtvarných umělců a Asociace užité grafiky
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Duda
(1921-2008)
Dva roky prázdnin
Položka č.: 369Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:18
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. G. Grangier, 1976, lehce zkrabatělý papír při levém okraji, jinak dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy, skupiny Bilance, Unie výtvarných umělců a Asociace užité…
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Duda
(1921-2008)
Nepřemožitelný bukanýr
Položka č.: 370Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:19
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Goldstone, 1977, drobné natržení při spodním okraji, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy, skupiny Bilance, Unie výtvarných umělců a Asociace uži…
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leopold Dvořák
(1923)
Mášenka a medvěd
Položka č.: 371Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:20
filmový plakát, formát A3 (41 x 29 cm), 1967, r. R. Kočanov, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Dyrynk
(1941-2019)
Válečná romance
Položka č.: 372Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:21
filmový plakát, 42x30cm, 1984, r. P. Todorovskij, malý flíček při levém okraji, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Dyrynk
(1941-2019)
Soukromý život
Položka č.: 373Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:22
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Rajzman, 1982, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Dyrynk
(1941-2019)
Utonutí zakázáno
Položka č.: 374Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:23
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Granier-Deferre, 1989, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Dyrynk
(1941-2019)
Poutníci
Položka č.: 375Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:24
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Z. Zaoral, 1988, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Dyrynk
(1941-2019)
Rychlík 34
Položka č.: 376Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:25
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. A. Maljukov, 1982, drobná stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Dyrynk
(1941-2019)
Oběť
Položka č.: 377Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:26
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. G. Dobray, 1984, velmi dobrý stav, patrná stopa po přeložení , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Dyrynk
(1941-2019)
Zbojnická válka
Položka č.: 378Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:27
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. R. Gil, 1976, místy drobná pomačkání, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Dyrynk
(1941-2019)
Zvířata ve městě
Položka č.: 379Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:28
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. V. Křístek, 1989, drobně pomačkané okraje, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Fischerová
Svůj mezi cizími
Položka č.: 380Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:29
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. N. Michalkov, 1978, stopa po přeložení, v levém horním růžku lehce ušpiněn, jinak velmi dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Fischerová
Zbojnickou cestou
Položka č.: 381Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:30
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1981, r. D. Cocea, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO