Jan Heres

(1992)

  • Jan Heres

    (1992)

    Póza II

    Položka č.: 281645

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:28

    akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jan Heres 2023, Jan Heres studoval na Akademii výtvarných umění v Praze nejdříve v ateliéru malířství I u Jiřího Sopka (2015–16) a posléze v ateliéru malířství III u Michaela Rittsteina. Svou tvorbu nadále posouval skrze stáže a rezidence v zahraničí. V…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)