Josef Velčovský
Větrný den
Položka č.: 917Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:54
litografie, 32,5 x 42,5 cm, sign. PD J. Velčovský, a.t., při horním okraji stopa po přehybu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Josef Velčovský
Lekníny
Položka č.: 918Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:55
litografie, 48 x 37,5 cm, sign. PD Velčovský, č. 32/80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society
Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Turnov - Sedmihorsko
Položka č.: 919Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:56
dřevoryt, 1960, 21,5 x 67 cm, sign. DU Vik, rám, značeno v desce LD a DU Vik 60, zašlý a místy špinavý papír, podél okraje stopy po bělobě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zaklád…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Augustin Vlček
(1865-1934)
Děti Antonína Slavíčka, Eva a Jan
Položka č.: 920Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:57
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Václav Voborský
(1874)
Rybaření
Položka č.: 921Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:58
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
F.C Vogel
Napoleon obklopený nejslavnějšími osobnostmi své doby
Položka č.: 922Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:59
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Lenka Vojtová
(1966)
Hálka
Položka č.: 923Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:00
lept, akvatinta, 1992, 59,8 x 30 cm, sign PD Lenka Vojtová 92, č. 10/60, při pravém horním okraji nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Ladislava Čepeláka a D. Chatrného na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Jan Volf
Pes
Položka č.: 924Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:01
suchá jehla, 1987, 27 x 29 cm, sign. DU Jan Volf 87, pasparta, pasparta zejména ve spodní části zašpiněná, látková páska zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Jan Volf
Panák
Položka č.: 925Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:02
suchá jehla, akvatinta, mezzotinta, 1990, 34,5 x 25 cm, sign. DU Jan Volf 90, pasparta, č. 5/20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Jan Volf
Dva čerti
Položka č.: 926Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:03
akvatinta, lept, suchá jehla, 1990, 34 x 41,5 cm, sign. DU Jan Volf 90, pasparta, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jan Volf
Klidně by šli do cirkusu
Položka č.: 927Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:04
suchá jehla, akvatinta, 41 x 31 cm, sign. DU Jan Volf, č. 20/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Jan Volf
Afričanka
Položka č.: 928Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:05
suchá jehla, akvatinta, 43 x 32 cm, sign. DU Jan Volf, pasparta, č. 7/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Jan Volf
Spermie
Položka č.: 929Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:06
tuš, papír, 1984, 48 x 38,2 cm, sign. DU Jan Volf 84, rám, mírně zašpiněný papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Jan Volf
Strom
Položka č.: 930Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:07
tuš, papír, 1984, 58 x 39 cm, sign. DU Jan Volf 1984, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Karel Vondráček
A
Položka č.: 931Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:08
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Bohunka Waageová
Víla
Položka č.: 932Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:09
suchá jehla, mezzotinta, 1980, 24,5 x 20 cm, sign. PD B. Waageová 1980, rám, č. 5/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Emil Wanke
(1901)
Praha - Zámecké schody
Položka č.: 933Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:10
lept, 14 x 19 cm, sign. PD Emil Wanke, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Wenig
(1910-1972)
Koně
Položka č.: 934Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:11
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Vlastimil Zábranský
Hlavy
Položka č.: 935Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:12
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zavřel
Ves v krajině
Položka č.: 936Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:13
olej, karton, 32,5 x 46 cm, sign. PD Zavřel, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Josef Antonín Zázvorka
(1894-1980)
Chlapec
Položka č.: 937Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:14
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Wolfgang Zelmer
Položka č.: 938Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:15
lept, 1980, 39,5 x 47,5 cm, sign. PD Zelmer 80, E. A.
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Wolfgang Zelmer
Položka č.: 939Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:16
lept,akvatinta, 32 x 47 cm, sign. PD
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Zeman
Valašský statek
Položka č.: 940Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:17
olej, karton, 1941, 64 x 50 cm, sign. PD J Zeman
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zeman
Uherské u Hajdů
Položka č.: 941Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:18
olej, lepenka, 50 x 65 cm, sign. PD J. Zeman
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Tereza Zichová
(1992)
Čekárna I
Položka č.: 942Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:19
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Jan Zrzavý
Postavy duchů - mnichů
Položka č.: 943Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:20
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
A. Šec
Dvě lišky
Položka č.: 944Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:21
olej, karton, 50 x 59 cm, sign. PD Šec A., rám, rám místy poškozen, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Pohled na Pražský hrad a Karlův most
Položka č.: 945Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:22
akvarel, papír, 1978, 52 x 31 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Barvy lesa
Položka č.: 946Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:23