• Ingrid Glaserová

    Kafka

    Položka č.: 482

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:36

    akvatinta, mezzotinta, lept, 1992, 65 x 48 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 11/86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Kamila Sára Hájková

    (1904-1978)

    Snící

    Položka č.: 483

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:37

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Antonín Hála

    (1895-1952)

    Položka č.: 484

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:38

    olej, plátno, 66 x 93 cm, sign. LD A. Hála, rám, mírně zašlá malba, rám mírně poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Josef Hapka

    (1912-1987)

    Rozjímání

    Položka č.: 485

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:39

    olej, karton, 26 x 24 cm, sign. LN Jos. Hapka, rám, otec hudebníka Petra Hapky, soukromě studoval u malíře F. Hoplíčka v Olomouci, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVUM, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Daniela Havlíčková

    (1946-1999)

    Střelnice

    Položka č.: 486

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:40

  • Růžena Helebrantová - Lieslerová

    Surrealistická koláž

    Položka č.: 487

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:41

    tempera, běloba, tuš, koláž, papír, 1967, 43 x 26 cm, sign. LD Helebrantová 67, rám, Autorka žije a pracuje v Praze. Vystudovala Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v ateliéru Hany Vlkové a Václava Menšíka. Kromě výtvarné tvorby se věnovala i jazzovému zpěvu, ve kterém u nás značně vynikala a byla při…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Josef Herčík ml.

    (1961)

    Industriální strom

    Položka č.: 488

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:42

    lept, ruční papír, 1987, 21,5 x 33,5 cm, sign. PD Josef Herčík ml. 87, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk mírně zašlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Marie Luisa Hlobilová

    Týnský chrám

    Položka č.: 490

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:43

    olej, plátno, 65 x 50 cm, sign. PD M.L. Hlobilová, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)

  • Marie Luisa Hlobilová

    Letní nálada

    Položka č.: 492

    Vyvolávací cena: 56.000 CZK (2.334 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:44

    olej, plátno, 50 x 65 cm, sign. PD M.L. Hlobilová, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 56.000 CZK (2.334 €)

  • Marie Luisa Hlobilová

    Houslová sonáta

    Položka č.: 494

    Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.584 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:45

    olej, plátno, 65 x 65 cm, sign. PD M.L. Hlobilová, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 62.000 CZK (2.584 €)

  • Marie Hlobilová - Mrkvičková

    (1903-1999)

    Pohled na moře (z pokoje)

    Položka č.: 495

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:46

    akvarel, pastel, papír, 39 x 30 cm, sign. PD M. Hlobilová, na zadní straně popsáno autorkou, č. poř. 399, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    (1903-1999)

    Dítě s obrázkovou knížkou

    Položka č.: 496

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:47

    olej, plátno, 1950, 35 x 27 cm, sign. PN Hlobilová 50, rám, na zadní straně štítek s popisem a na napínacím rámu popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Marie Hlobilová-Mrkvičková

    (1903-1999)

    Zátiší s kosatci

    Položka č.: 497

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:48

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Josef Hluboš

    Zasněžená Praha

    Položka č.: 498

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:49

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • František Hodonský

    Lužní světlo

    Položka č.: 499

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:50

  • František Hodonský

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:51

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    V modři

    Položka č.: 501

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:52

    litografie, papír, 49, 5 x 62 cm, sign. PD Xénia Hoffmeistrová, č. 5/20, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Vločkoví vločkování

    Položka č.: 502

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:53

    špachtlová technika, akryl, plátno, 2024, 50 x 40 cm, sign. LD Bob 2024, klínový rám, na zadní straně značeno autorským razítkem a popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

  • Bedřich Holáček

    (1903-1984)

    Zimní slunce

    Položka č.: 503

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:54

    olej, překližka, 32,5 x 70,5 cm, sign. PD B. Holáček, rám, na zadní straně štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Dům

    Položka č.: 504

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:55

    akvarel, papír, 1936, 23,5 x 31 cm, sign. LD M. Holý 36, rám, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Pavel Horák

    (1976)

    Položka č.: 505

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:56

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • František Horký

    (1879-1936)

    Položka č.: 506

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:57

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Obličeje

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:58

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Pocta umělci Kamilovi Lhotákovi k výročí 70

    Položka č.: 508

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:59

    lept, 1982, 24,7 x 15,8 cm, sign. DU Hořánek 82, č. 47/65, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Seznámení

    Položka č.: 509

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:00

    serigrafie, 1990, 31 x 42,5 cm, sign. PD J. Hořánek 90, č. 198/200, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

  • František Hošek

    (1871-1895)

    Jan Sladký Kozina

    Položka č.: 510

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:01

    patinovaná sádra, 74 x 30,5 x21 cm, na podstavci značeno razítkem VDKB (Výrobní družstvo keramiky Bechyně), podle návrhu Františka Hoška, Jan Sladký Kozina byl vůdcem chodského povstání, popravený roku 1695. Autorem předlohy je František Hošek pro pomník na vrchu u Domažlic., Antikvariát Dlážděná

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Na břehu

    Položka č.: 511

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:02

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Rodina

    Položka č.: 512

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:03

  • Tomáš Hřivnáč

    Dívčí akt

    Položka č.: 513

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:04

    suchá jehla, 2001, 15 x 11 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 01, rám, č. 18/30, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Mimo

    Položka č.: 514

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:05

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)