Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Strahovský klášter
Položka č.: 605Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:36
litografie, 31 x 21 cm, sign. PD V. Kubašta , Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze. Čtyři roky …
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jiří Kubíček
Slzy pro všechny trpící
Položka č.: 606Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:37
litografie, 1992, 51,5 x 37 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1992, 2/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Kubíček
Pohoda
Položka č.: 607Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:38
litografie, 1988, 51,2 x 37 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1988, č. 38/100, na zadní straně autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Eva Kubínová
Tvář
Položka č.: 608Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:39
dřevoryt, 1992, 31 x 33,5 cm, sign. PD Eva Kubínová 92, č. 6/10, tištěno na ručním papíře, LD vodotisková značka, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Přelet
Položka č.: 609Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:40
serigrafie, 36,8 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová , č. 38/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jan Kudláček
(1928-2017)
Petrolejová lampa
Položka č.: 610Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:41
mezzotinta, 14,5 x 14,5 cm, sign. DU J. Kudláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Kudláček
(1928-2017)
Ptáček
Položka č.: 611Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:42
akvarel, tuš, papír, 13,4 x 18,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jan Kudláček
(1928-2017)
Rybička
Položka č.: 612Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:43
akvarel, pastel, uhel, papír, 13 x 22,8 cm, monogr. PD K, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Ladislav Kuklík
Belvedér
Položka č.: 613Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:44
Ladislav Kuklík
Chvíle nejistoty
Položka č.: 614Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:45
lept, akvarel, 1985, 59 x 39 cm, sign. DU L. Kuklík 1985, A.T., žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)
Jaromír Kunc
(1900-1971)
Sídliště v zimě
Položka č.: 615Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:46
akvarel, běloba, papír, 28,5 x 31,5 cm, sign. PD Jar. Kunc, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Součka a F. Engelmüllera na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Mandy Kunze
(1978)
Wärme
Položka č.: 616Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:47
litografie, 2009, 40,8 x 30,5 cm, č. 2180/4500, Antikvariát Ostrovní
Stanislav Lahoda
Evoluce
Položka č.: 617Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:48
kombinovaná technika, tuhý akvarelový papír, 66,5 x 90,5 cm, sign. na zadní straně S. Lahoda, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval figurální malbu a grafiku u prof. V. Plačka v Praze, studijní pobyt v Sorosově centru v rumunském Bacau, člen Umělecké skupiny Torzo
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Stanislav Lahoda
Krajina za úplňku
Položka č.: 618Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:49
kombinovaná technika, karton, 65 x 90 cm, sign. na zadní straně S. Lahoda, rám, na zadní straně popsáno autorem, pozn. obraz je vystaven v antikvariátu v Dlážděné ul. č. 7, Antikvariát Dlážděná, studoval figurální malbu a grafiku u prof. V. Plačka v Praze, studijní pobyt v Sorosově centru v rumunské…
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Carl Larsson
(1853-1919)
Matka a dcera
Položka č.: 619Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:50
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Sabina Lenzová
(2006)
Pražské střechy II (Truhlářská ulice)
Položka č.: 620Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:51
lept, akvatinta, 2023, 17,9 x 12,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Známka Devátý kongres Mezinárodní unie architektů (návrh)
Položka č.: 621Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:52
tužka, zlacení, papír, 1966, 30 x 18,5 cm, sign. DU Liesler 66 a na zadní straně rámu Liesler, rám, Návrh na známku 2 KČS pro Devátý kongres Mezinárodní Unie Architektů, zrealizování známky nedohledáno, zezadu nalepena známka z téhož kongresu v hodnotě 1 Kč, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy,…
Ryba
Položka č.: 622Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:53
lept, 1965, 18 x 30,3 cm, sign. PD Liesler 65, č. 40/75, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Sen noci svatojánské
Položka č.: 623Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:54
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Jarmila Lipenská Kolářová
(1917-1976)
Jaro na Libeňském ostrově
Položka č.: 624Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:55
dřevoryt, 1957, 30 x 40,1 cm, sign. PD J. Lipenská Kolářová 57, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vilém Logner
(1910-1991)
Portrét chlapce
Položka č.: 627Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:56
pastel, papír, 1954, 21 x 14 cm, sign. PD V. Logner 54, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Kotrby, J. Bubeníčka a malíře Piaskovského, člen SČVU
Vilém Logner
(1910-1991)
Portrét dívky
Položka č.: 628Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:57
pastel, papír, 1954, 21 x 14 cm, sign. LD V. Logner 54, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Kotrby, J. Bubeníčka a malíře Piaskovského, člen SČVU
Ivana Lomová
Věčný vůdce
Položka č.: 629Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:58
Marek Lukavský
(1964)
Bugatti - má láska
Položka č.: 630Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:59
akvatinta, lept, 49,2 x 32 cm, sign. Du Lukavský, č. 14/25, lev dolní roh papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Marek Lukavský
(1964)
Zpráva o dávném snu
Položka č.: 631Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:00
akvatinta, mezzotinta, lept, 47 x 43 cm, sign. DU Lukavský , č. 8/40, rohy papíru ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Marek Lukavský
(1964)
Zpráva o zemi
Položka č.: 632Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:01
akvatinta, lept, 44 x 43,5 cm, sign. PD Lukavský , č. 22/40, při okrajích lehce ohnuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
R. Mach
Snopy
Položka č.: 633Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:02
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Otakar Marcin
(1937-2024)
Modré torzo
Položka č.: 634Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:03
polychromovaná pálená hlína, 2020, v. 58 cm, značeno OM 2020, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Otakar Marcin
(1937-2024)
Dva akty
Položka č.: 635Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:04
glazovaná pálená hlína, 2006, v. 61 cm, značeno OM 06 13, Antikvariát Dlážděná
Milada Marešová
(1901-1987)
Orientální mudrc
Položka č.: 636Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:05
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)