James Janíček
Trial run
Položka č.: 545Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:36
lept, akvatinta, 56 x 49,7 cm, sign. DU Janíček, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Eva Janíčková
Položka č.: 546Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:37
lept, 24,2 x 34,5 cm, sign. PD Janíčková, č. 1/120, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jan Karel Janovský
(1869-1931)
Dívka se secesním drdolem
Položka č.: 547Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:38
pastel, papír, 1902, 43 x 56 cm, sign. PD J. K. Janovský Skutari 902, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Karel Jerie
Modrásek
Položka č.: 548Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:39
litografie, 2009, 37,6 x 27 cm, sign. PD Jerie 09, č. 69/100, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Karel Jerie
Námořníci
Položka č.: 549Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:40
litografie, 2024, 32,5 x 48,5 cm, sign. PD Jerie 2024, č. 34/48, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Jaromír Jindra
(1895-1984)
Květinový motiv
Položka č.: 550Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:41
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Jíra
(1929-2005)
Krejčovská panna
Položka č.: 551Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:42
suchá jehla, 19,5 x 14 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny
Robert Jiran
(1975)
Dáma v modrém
Položka č.: 552Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:43
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Markéta Jírová
Setkání
Položka č.: 553Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:44
lept, akvatinta, 1986, 43,8 x 35 cm, sign. PD M. Jírová 86, č. 6/20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Ludmila Jiřincová
Portrét chlapce
Položka č.: 554Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:45
Ludmila Jiřincová
Dívka s mašlí
Položka č.: 555Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:46
Václav Kabát
Přistání na Saturnu
Položka č.: 556Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:47
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Zdeňka Kabátová-Táborská
(1933-2021)
Křoví v krajině
Položka č.: 557Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:48
lept, 1991, 42,6 x 49 cm, sign. PD Zdeňka kabátová-Táborská 91, č. 7/20, dolní okraj papíru pokrčený, levý okraj papíru nepatrně ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Dimitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Růžový sen
Položka č.: 558Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:49
litorgrafie, 1986, 48,3 x 37,5 cm, sign. DU Kadrnožka 86, rám, č 13/45, rám lehce zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Karel Karas
(1892-1969)
Zimní krajina s řekou
Položka č.: 559Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:50
olej, karton, 23 x 35 cm, sign. LD Karas, rám, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná
Karel Karas
(1892-1969)
Večerní krajina s řekou
Položka č.: 560Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:51
olej, karton, 19 x 29,5 cm, sign. LD Karas, rám, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná
Karel Karas
(1892-1969)
Podzimní krajina s řekou
Položka č.: 561Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:52
olej, karton, 30 x 40 cm, sign. LD Karas, rám, na zadní straněautorský štítek K. Karas, Antikvariát Dlážděná
Karel Sýs a Pavel Taussig
Báseň a kresba
Položka č.: 562Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:53
tuš, fix, papír, formát A3, uprostřed přeloženo, rukopisná báseň s ilustrací
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jiří Karlínský
(1894-1971)
Vánoční stůl
Položka č.: 563Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:54
olej, plátno, 75 x 59 cm, rám, na zadní straně štítek SČVU s popisem , malba mírně zažloutlá, malba vypadává z rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Adolf Kašpar (připsáno)
(1877-1934)
Čtenář
Položka č.: 564Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:55
kresba sépií, papír, 12 x 16 cm, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Anna Khunová
Dělení
Položka č.: 565Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:56
lept, 1993, 35 x 44,5 cm, sign. PD Anna Khunová 93, č. 1/75, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Zdeněk Kindl
Něžná variace (figurativní krajina)
Položka č.: 566Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:57
monotyp, papír, 1991, 51,8 x 39,5 cm, sign. PD Kindl 91, 1/1, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Patricius Kittner
(1809-1900)
Portrét I.
Položka č.: 567Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:58
tužka, běloba, papír, 26 x 19 cm, sign. PD Kittner, rám, zažloutlý, skvrny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Patricius Kittner
(1809-1900)
Portrét II.
Položka č.: 568Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:59
tužka, běloba, papír, 1844, 27 x 20,5 cm, sign. PD Kittner, rám, zažloutlý, skvrny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Marie Carolin Knoth
(1984)
Bar
Položka č.: 569Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:00
litografie, 2010, sign. LD Knoth, č. 3496/3500, Antikvariát Ostrovní
František Kobliha
(1877-1962)
Les
Položka č.: 570Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:01
litografie, 31 x 23,5 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, č. 6/15, v dolní části na papíře několik skvrnek, papír zažloutlý, rám mírně otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Roman Quido Kocian
(1908-1981)
Vesnice
Položka č.: 571Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:02
olej, plátno, 1935, 85 x 97 cm, sign. PD Quido roman Kocian 1935, rám
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Kristian Kodet
Figura dívky
Položka č.: 572Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:03
lept, 7 x 5 cm, sign. DU Kristian Kodet, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu
Ondřej Kohout
Interiér
Položka č.: 573Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:04
tužka, tuš, akvarel, papír, 1985, 10 x 12,5 cm, sign. PD O. Kohout 85, Antikvariát Dlážděná
Jiří Kolář
(1914-2002)
Zeppelin
Položka č.: 574Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:05
ofset, 1986, 49,5 x 38,5 cm, sign. PD J. Kolář 86, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka