• Jan Husták

    (1983)

    Paříž

    Položka č.: 515

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:06

    hlubotisk, 2003, 29,8 x 42,3 cm, sign. PD JHusták 03, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Karlův most

    Položka č.: 516

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:07

    litografie, 1982, 38 x 29 cm cm, sign. PD Karel Chaba 82., č. 75/100, rám, soukromé studium

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Jan Chaloupek

    Na pláži

    Položka č.: 517

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:08

    bronz, 2018, v. 33 cm, známý malíř a ilustrátor, absolvent PdF - výtvarného oboru MU v Brně, na umělecké scéně se prosadil svým intelektuálním pojetím gestické malby, v rámci níž neustává v experimentu hledat nové polohy, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)

  • Martina Chloupa

    (1976)

    Silueta

    Položka č.: 518

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:09

    linoryt , 2023, 27 x 17 cm, sign. LD Chloupa 2023, rám , žákyně prof. Knížáka, Hendrycha a Koblasy na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Martina Chloupa

    (1976)

    Z cyklu tělo-cvik III

    Položka č.: 519

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:10

    dřevořez, 2002, 16 x 15 cm, sign. PD Chloupa 2022, č. 2/11, žákyně prof. Knížáka, Hendrycha a Koblasy na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Martina Chloupa

    (1976)

    Ze zadu

    Položka č.: 520

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:11

    linoryt , 2012, 28 x 17 cm, sign. PD Chloupa 2012, č. 22/38, rám, žákyně prof. Knížáka, Hendrycha a Koblasy na AVU v Praze

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 521

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:12

    lept, 1992, 18,8 x 12,5 cm, sign. PD Istler 92, č. 56/100, S. V. U. MÁNES premie za rok 1992, Antikvariát Dlážděná, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 522

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:13

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Ota Janeček

    Dívčí akt

    Položka č.: 523

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:14

    linoryt, 17,5 x 8,5 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Ota Janeček

    Portrét (pan Mrkvička)

    Položka č.: 524

    Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.584 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:15

    Aktuální cena: 62.000 CZK (2.584 €)

  • Alois Janeček Pardubský

    (1894-1974)

    Chalupy

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:16

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • James Janíček

    Štír a Střelec

    Položka č.: 526

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:17

    lept, 1994, 10/16/12 cm, sign. DU Janíček 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • James Janíček

    Keep smiling

    Položka č.: 527

    Vyvolávací cena: 720 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:18

    Aktuální cena: 720 CZK (30 €)

  • James Janíček

    Malý prostor

    Položka č.: 528

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:19

    litografie, 1980, 29,5 x 24,2 cm, sign. DU Janíček 80, č. 6/70, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • James Janíček

    Položka č.: 529

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:20

    lept, akvatinta, 1975, 24 x 20,5 cm, sign. DU Janíček 75, č. 17/75, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • James Janíček

    Čekání na Godota

    Položka č.: 530

    Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:21

    Aktuální cena: 960 CZK (40 €)

  • James Janíček

    Diváci

    Položka č.: 531

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:22

    lept, 1975, 20,6 x 23,8 cm, sign. DU Janíček 75, č. 30/75, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • James Janíček

    Položka č.: 532

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:23

    litografie, 1989, 48,3 x 32,8 cm, sign. DU Janíček 89, č. 51/60, drobné skrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • James Janíček

    Postavy

    Položka č.: 533

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:24

    litografie, 1989, 48,3 x 32,8 cm, sign. DU Janíček 89, rám, č. 43/60, zažloutlé skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • James Janíček

    Hibernation Cycle

    Položka č.: 534

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:25

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • James Janíček

    Křeslo

    Položka č.: 535

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:26

    litografie, 1986, 48,8 x 32,5 cm, sign. DU Janíček 86, č. 19/55, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • James Janíček

    Zuby

    Položka č.: 536

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:27

    litografie, 1989, 48,4 x 32,8 cm, sign. DU Janíček 89, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • James Janíček

    Nepochopený chaos

    Položka č.: 537

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:28

    litografie, 1988, 48,4 x 32,7 cm, sign. DU Janíček 88, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • James Janíček

    Postava s lasturou

    Položka č.: 538

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:29

    litografie, 1984, 48,5 x 37,2 cm, sign. PD Janíček 84, rám, č. 40/70, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • James Janíček

    Můra

    Položka č.: 539

    Vyvolávací cena: 1.840 CZK (77 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:30

    Aktuální cena: 1.840 CZK (77 €)

  • James Janíček

    Položka č.: 540

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:31

    litografie, 1984, 48,9 x 37,8 cm, sign. DU Janíček 84, č. 13/70, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • James Janíček

    Masky

    Položka č.: 541

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:32

  • James Janíček

    Dialog

    Položka č.: 542

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:33

  • James Janíček

    Křesla

    Položka č.: 543

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:34

  • James Janíček

    Muž v přilbě

    Položka č.: 544

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:35