Libuše Jarcovjáková
Berlín, 1988, Park Hasenheide
Položka č.: 384Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 1988, 51 x 70 cm, sign. na zadní straně Libuše Jarcovjáková, rám, Libuše Jarcovjáková (*1952), česká fotografka, jejíž jméno rezonuje v posledních letech jak v českém, tak v zahraničím uměleckém prostředí. Její výstavu Evokativ (festival Les Rencontres d’Arles) zařadil dení…
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Josef Sudek
(1896-1976)
Pod sněhem
Položka č.: 383Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
černobílá bromostříbrná fotografie, 1975, 7,5 x 7,5 cm, sign. PD Sudek, rám, vzadu ve výřezu popis: Exponováno fotoaparát asi 1926 (sdělení Sudka), kopie z r. 1975, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Oldřich Škácha
(1941-2014)
Václav Havel u stolu
Položka č.: 382Vyvolávací cena: 6.300 CZK (263 €)
fotografie, 2004, 23,8 x 35 cm, sign. PD Škácha 2004
Aktuální cena: 6.300 CZK (263 €)
Oldřich Škácha
(1941-2014)
Václav Havel u své kanceláře
Položka č.: 381Vyvolávací cena: 6.300 CZK (263 €)
fotografie, 25,8 x 37 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha
Oldřich Škácha
(1941-2014)
Václav Havel s lidmi
Položka č.: 380Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
fotografie, 1990, 20,5 x 13 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Oldřich Škácha
(1941-2014)
Václav Havel u okna
Položka č.: 379Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
fotografie, 2011, 23,7 x 17,8 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Žena na koupališti
Položka č.: 378Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
černobílá bromostříbrná fotografie, 10,5 x 14,6 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Dívka s rukama nahoře
Položka č.: 377Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
černobílá bromostříbrná fotografie, 14,7 x 10,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Ženy před drogerií
Položka č.: 376Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Na pivu
Položka č.: 375Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
černobílá bromostříbrná fotografie, 11,5 x 12 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Položka č.: 374Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
černobílá bromostříbrná fotografie, 13 x 9,7 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Jiří Slíva
Vini Blues
Položka č.: 373Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 24 x 30 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 44/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Jiří Slíva
Merlot Blues
Položka č.: 372Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
litografie, 27 x 17 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 15/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Iva Hüttnerová
Praha je všech čechů ráj
Položka č.: 371Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 2024, 32 x 26 cm, sign. PD Hüttnerová 2024, A. T., žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze
Iva Hüttnerová
Vinař
Položka č.: 370Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 2024, 32 x 26 cm, sign. PD Hüttnerová 2024, A. T. , žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze
Tomáš Bím
Vzducholoď
Položka č.: 369Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
litografie, 2024, 27 x 70 cm, sign. DU Tomáš Bím 24, A. T., studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Tomáš Bím
Pod Petřínem 111
Položka č.: 368Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
litografie, 2022, 54 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím XXII, č. 48/111, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Tomáš Bím
Dodržujte pořádek
Položka č.: 367Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
litografie, 2024, 49 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 24, A. T., studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Tomáš Bím
Kaffe Jeremmys
Položka č.: 366Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 2024, 32 x 26,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 24, A. T., studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Vendulka Pražská
Zimní balada
Položka č.: 365Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
art protis, 1980, 147 x 110 cm, vzadu štítek, Antikvariát Ostrovní
Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Brubaker
Položka č.: 364Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1983, 54,5 x 38 cm, sign. PD VLACH, Realizovaná varianta návrhu na plakát k americkému filmu z roku 1980. Režisér Stuart Rosenberg je známý zejména vězeňským dramatem dramatem Cool Hand Luke (1967). Brubaker se k tomuto tématu vrací. Jeho hrdinou je ide…
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Na západní frontě klid
Položka č.: 363Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1983, 42 x 30 cm, sign. PD VLACH, Realizovaná varianta návrhu na plakát k filmu USA/Velké Británie z roku 1979 na motivy románu E. M. Remarqua v režii Delberta Manna. V roce 1914 odchází student Pavel Bäumer (Richard Thomas) se svými přáteli dobrovolně …
Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Noc svatého Vavřince
Položka č.: 362Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1982, 42 x 30 cm, sign. PD VLACH, nerealizovaná varianta, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole v Praze
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Kruh se uzavírá
Položka č.: 361Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1973, 42 x 30 cm, sign. PD VLACH, realizováno, na zadní straně technické poznámky z redakce, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole v Praze
Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Pohádka svatojánské noci
Položka č.: 360Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1984, 60 x 42 cm, sign. PD VLACH, realizováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole v Praze
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Jitka Nesnídalová
(1983)
Chrám lásky (Tádž Mahal)
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
olej, plátno, 2024, 56 x 62 cm, sign. vzadu Jin
Lukáš Miffek
(1978)
Punks not dead II
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Dan Trantina
Secret 80
Položka č.: 123Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Tereza Zichová
(1992)
Bábovka
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
olej, akryl, plátno, 2023, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2023
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Milan Hajdík
(1985)
Kořeny
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
akryl, olej, plátno, 2022, 130 x 100 cm, sign. vzadu Hajdík 2022, rám, Milan Hajdík je český malíř, který vyrůstal ve Vsetíně a Jablůnce. Po absolvování Střední uměleckoprůmyslové školy v Uherském Hradišti pokračoval ve studiích na Fakultě umění Ostravské univerzity. V jeho tvorbě se prolínají tradi…
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)