• Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Položka č.: 252241

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:42

    lept, 1932, 21,5 x 26,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš 1932, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Stopy času

    Položka č.: 252242

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:43

    akvatinta, 1989, 35,3 x 29 cm, sign. PD B Votavová 89, č. 9/11, zezadu na papíru autorské razítko, horní okraj papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Vrátný?

    Položka č.: 252244

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:45

    olej, plátno, 39,3 x 48,3 cm, sign. PD, při okraji zašpiněno, drobně natržené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Ležící akt

    Položka č.: 252245

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:46

    linoryt, 1957, 27,5 x 43 cm, sign. PD K. Vysušil 57, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Weinzetl

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 252246

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:47

    olej, sololit, 45 x 55 cm, sign. PD Jan Weinzetl, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Ptáci

    Položka č.: 252247

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:48

    lept, 1985, 18,2 x 11,8 cm, sign. DU Wielgus, č. 3/10, vzadu razítko Národní galerie v Praze, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Zálešák

    (1929-2012)

    Herec

    Položka č.: 252248

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:49

    litografie, 1957, 35,5 x 26 cm, sign. DU F. Zálešák 1957, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Položka č.: 252249

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:50

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    Položka č.: 252250

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:51

    kombinovaná technika, papír, 25,5 x 19,5 cm, sign. PD Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    Položka č.: 252251

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:52

    kombinovaná technika, papír, 29,3 x 20,8 cm, sign. PD Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jindřich Zezula

    (1935-2015)

    Položka č.: 252252

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:53

    pastel, papír, 1969, 24,5 x 37,5 cm, sign. PD Zezula 69, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jindřich Zezula

    Položka č.: 252253

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:54

    akvarel, papír, 26 x 34 cm, sign. PD Zezula, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Leon Ziembinski

    (1918)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 252254

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:55

    olej, sololit, 1989, 52 x 40 cm, sign. LD Ziembinski Leon 1989, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Leon Ziembinski

    (1918)

    Pivoňky

    Položka č.: 252255

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:56

    olej, sololit, 1990, 52 x 43 cm, sign. LD Ziembinski Leon 1990, rám, na zadní straně štítek s popisem (Ostrava-Hrabová, jiné vročení než v signatuře: 1976), rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

  • Kamila Ženatá

    Stromy s plotem

    Položka č.: 252256

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:57

    lept, 32 x 41,2 cm, sign. PD Kamila Ženatá, rám, č. 16/50, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • A. Brožek

    Položka č.: 252257

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:58

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • J. Faltus

    Řeka

    Položka č.: 252258

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:59

    olej, karton, 1953, 34 x 49 cm, sign. PD J. Faltus 53, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Wieczorok

    Položka č.: 252259

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 17:00

    olej, karton, 33 x 53,5 cm, sign. PD Wieczorok, rám