• Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dáma (P.F. 1978)

    Položka č.: 254075

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 20:44

    litografie, 1977, 15 x 12,5 cm, sign. PD B. S. Urban, při okrají nepatrně pomuchláno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purk…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Slunce (PF 1979)

    Položka č.: 254095

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 20:46

    monotyp, 1978, 8 x9,5 cm, sign. LU Istler, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Mušketýr

    Položka č.: 254635

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 20:48

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Moucha

    Položka č.: 254636

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 20:50

    lept, 14,5 x 10,2 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č. 57/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Klaun a pes

    Položka č.: 254637

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 20:52

    litografie, 12,4 x 7,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Lubomír Manda

    Pražský hrad

    Položka č.: 254638

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 20:54

    lept, 20 x 29 cm, PD značeno LM, č. 9/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Plavení koní

    Položka č.: 254639

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 20:56

    tužka, kvaš, papír a tužka, pastel, kvaš, papír, 1925 a 1931, 13 x 23,8 a 18 x 22,8 cm, oba sign. B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Z hudební knihovny Prof Jiřího Siblíka

    Položka č.: 254640

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 20:58

    7 x dřevoryt, 5 x značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Cairo (Egypt)

    Položka č.: 254641

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:00

    olej, karton, 10 x 15, cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Z Paříže

    Položka č.: 254642

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:02

    olej, karton, 10,2 x 15,1 cm, sign. DU Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Chrám Vasila Blaženého v Moskvě

    Položka č.: 254643

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:04

    olej, papír, 15 x 10 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s kapucí

    Položka č.: 254644

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:06

    olej, překližka, 1940, 34,5 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 1940, okraje lehce odřeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Herci

    Položka č.: 254645

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:08

    olej, plátno, 1934, 25,2 x 19,6 cm, sign. PD B. Ullrych 34, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice růží

    Položka č.: 254646

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:10

    olej, plátno, 16,8 x 15,7 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Drahomír Josef Růžička

    (1870-1960)

    New York

    Položka č.: 254647

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:12

    bromostříbrná fotografie, 36,7 x 27,4 cm, pravděpodobně pozdější zvětšenina, antiqari.at Radhošťská, člen Klubu fotografů amatérů Praha a ČKFA

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Fauna

    Položka č.: 254648

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:14

    dřevoryt, 39,5 x 34,3 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, č. 5/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Hlava margarétka (PF 1982)

    Položka č.: 254649

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:16

    suchá jehla, 1981, 11,5 x 7,6 cm, sign. DU Karel Chaba, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)