Křeček (PF 1974)

    Položka č.: 242782

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:10

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Pravoslav Nesrovnal

    Rodina (PF 1982)

    Položka č.: 242783

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:12

    lept, 1981, 11,3 x 17,5 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Markéta Vohradská

    (1967)

    Krajina (PF 1993)

    Položka č.: 242784

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:14

    linoryt, 1992, 6,5 x 11,8 cm, sign. DU M. Vohradská 92, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • František Šára

    V krajině (PF 2008)

    Položka č.: 242785

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:16

    litografie, 2007, 8 x 12,7 cm, sign. PD Šára 07, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Peter Šobr

    Český Krumlov

    Položka č.: 242897

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:18

    akvatinta, 2002, 9,8 x 8 cm, sign. PD Šobr 2002, č. 36/90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Arna Juračková

    Dvůr Selkov

    Položka č.: 242900

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:20

    kolorovaná serigrafie, 2006, 19 x 11,5 cm, sign. PD A. Juračková 2006, č. 143/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Jiří Chadima

    Vltava

    Položka č.: 245410

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:24

    litografie, 1979, 11,7 x 20,8 cm, sign. PD Chadima 79, č. 70/100, při horním okraji pomuchlaný a nalomený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Wagner

    (1901-1957)

    Sochařská kresba I

    Položka č.: 245421

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:26

    tužka, papír, 31 x 22 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Štursy a O. Španiela, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • David Azuz

    (1942-2014)

    V baru

    Položka č.: 245439

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:28

    litografie, 64,5 x 48 cm, sign. PD David Azuz, LD slepotiskové razítko David azuz atelier, č.174/200, vzadu razítko: © P. Sloan, 1979, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • J. Palacios

    Toreador

    Položka č.: 245573

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:30

    litografie, 31,5 x 48,5 cm, značeno LD imp. y lit. de J Palacios, PD arenal 27 Madrid, rám, uprostřed přeloženo, mírně zažlotlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Aranka Červená

    (1950)

    Položka č.: 245860

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:32

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karel Svolinský

    Strach

    Položka č.: 245877

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:34

    barevný dřevoryt, 23 x 14 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jan Sládek

    (1906-1982)

    Stromy

    Položka č.: 245889

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:36

    akvarel, papír, 15,5 x 22,8 cm, pasparta, rozbité sklo, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Z Nového světa

    Položka č.: 246291

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:38

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Šindelářová

    Země mého srdce

    Položka č.: 246294

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:40

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 10/16, PD mimo tisk drobně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Hans Holbein

    (1498-1543)

    Martin Luther

    Položka č.: 246705

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:42

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from the original Picture by Holbhein in her Majestys Collection at Windsor, při okrajích mimo tisk zahnědlé skvrny, , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Neumann

    Babička

    Položka č.: 246712

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:44

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • J. Ernest

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 246736

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:46

    lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • J. Molhison

    Voltaire

    Položka č.: 246744

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:48

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno Du Engraved by Jas. Molhison form an original Picture by Largilhere in the original collection of the Institute of France, zašlý papír, na okrajích je papír zašedlý, na okrajích 3 flíčky od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • J. Posselwhite

    Goethe

    Položka č.: 246745

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:50

    mědirytina, 13 x 10,3 cm, značeno DU Engraved by Posselwhite from a Picture by george Dawc esqr. RA., lehce zašlý papír, PD v rohu papíru žlutý flíček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • W. Holl

    Beethoven

    Položka č.: 246746

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:52

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl after a Painting by Kloeber, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • J. Posselwhite

    Frederick C. von Schiller

    Položka č.: 246747

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:54

    mědirytina, 13,5 x 10,5 cm, značeno PD Posselwhite sct.; LD C. von Kugelgen pinxt., zašlý papír, na levém okrajipapír zažloutlý, na pravém okraji papíru menší šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Nicolaus Vanni

    Freska Herkulaneum

    Položka č.: 246807

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:56

    mědirytina, 22 x 32,3 cm, značeno v desce LD Nicolaus Vanni Reg. Delin, PD Nic Billy Rom Reg. iricise, pochází se souboru: Delle antichita di Ercolano“ od Ottavia Antonia Baiardiho; Pasquale Carcani, publikováno v Itálii 1757 - 1791. Jedná se o svazek rytin nálezů z hloubení ruin Herculaneum v Neap…

  • Nicolaus Vanni

    Freska Herkulaneum

    Položka č.: 246808

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:58

    mědirytina, 22 x 32,3 cm, značeno v desce LD Nicolaus Vanni Reg. Del, PD Nic. Oratÿ Reg. Incesor. Port, pochází se souboru: Delle antichita di Ercolano“ od Ottavia Antonia Baiardiho; Pasquale Carcani, publikováno v Itálii 1757 - 1791. Jedná se o svazek rytin nálezů z hloubení ruin Herculaneum v Nea…

  • Rembrandt van Rijn

    (1606-1669)

    Rembrandt´s Father (Rembrandtův otec)

    Položka č.: 246820

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 22:00

    mědirytina, 16,3 x 12,8 cm, značeno LD Rembrandt pinx. , PD Appolsd sc., papír na pravém okraji lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    La Mode

    Položka č.: 246826

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 22:02

    tisk, akvarel, 19,5 x 15 cm, zažloutlý papír, na pravém okraji přehyb, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Gefsterl

    Položka č.: 246849

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 22:04

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD H. Merz gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, levý horní roh papíru pokrčen a cca 1 cm natržen okraj mimo tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Arthur Jiři von Ramberg

    (1819-1875)

    Spící žena s loutnou

    Položka č.: 246850

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 22:06

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD C. Geyer gest.; LD A. v. Ramberg gez., zahnědlý papír, při okraji několik skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Der Kapuziner / Kapucín

    Položka č.: 246853

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 22:08

    kolorovaná mědirytina, 16,9 x 13 cm, značeno PD A. Schultheiss gest.; LD Fr. Pecht gez., lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Ad. Neumann

    Don Manuel

    Položka č.: 246854

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 22:10

    kolorovaná mědirytina, 17,4 x 12,9 cm, značeno PD Ad. Neumann gest.; LD A. v. Ramberg gez., lehce zahnědlý papír z drobmnými tmavšími tečkami, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)