Lesní zátiší

    Položka č.: 253945

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:22

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Dívka s čepcem

    Položka č.: 236787

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:23

    tempera, běloba, tuš, papír, 13,5 x 15 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Závora u vstupní brány

    Položka č.: 226854

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:24

    akvarel, tužka, papír, 14,8 x 10,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Památný Žižkův dub v Myšlíně

    Položka č.: 137601

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:25

    tužka, papír, 1977, 21,9 x 14,8 cm, dole popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Král Lear

    Položka č.: 253895

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:26

    dřevořez, akvarel, 1993, 22 x 15,8 cm, sign. PD Vl. Pechar, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sv. Anna

    Položka č.: 209298

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:27

    tuš, papír, 1975, 33 x 24 cm, sign. LD Pitrmann 75, z Karlova mostu X., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Madona a sv. Bernard

    Položka č.: 209297

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:28

    tuš, papír, 1975, 33 x 24 cm, sign. PD Pitrmann 75, z Karlova mostu XX., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sv. Jan Křtitel

    Položka č.: 209296

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:29

    tuš, papír, 1975, 33 x 24 cm, sign. PD Pitrmann 75, z Karlova mostu VIII., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sv. Jan z Malty, Felix z Valois a Ivan

    Položka č.: 209295

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:30

    tuš, papír, 1975, 33 x 24 cm, sign. PD Pitrmann 75, z Karlova mostu III., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sv. Cyril a Metoděj

    Položka č.: 209294

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:31

    tuš, papír, 1975, 33 x 24 cm, sign. PD Pitrmann 75, z Karlova mostu XII., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sv. Norbert, Václav a Zikmund

    Položka č.: 209278

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:32

    tuš, papír, 1975, 33 x 24 cm, sign. PD Pitrmann 75, z Karlova mostu XV., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sv. Barbora, Markéta a Alžběta

    Položka č.: 209277

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:33

    tuš, papír, 1975, 33 x 24 cm, sign. PD Pitrmann 75, z Karlova mostu II., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Madona, sv. Tomáš Akvinský a Dominik

    Položka č.: 209276

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:34

    tuš, papír, 1975, 33 x 24 cm, sign. PD Pitrmann 75, z Karlova mostu XVII., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sv. Vincenc Ferreský a sv. Prokop

    Položka č.: 209275

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:35

    tuš, papír, 1975, 33 x 24 cm, sign. PD Pitrmann 75, z Karlova mostu VI., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sv. František Borgiáš

    Položka č.: 209274

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:36

    tuš, papír, 1975, 33 x 24 cm, sign. PD Pitrmann 75, z Karlova mostu XVIII., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sv. František Serafinský

    Položka č.: 209273

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:37

    tuš, papír, 1975, 33 x 24 cm, sign. PD Pitrmann 75, z Karlova mostu XVI., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sv. Augustin

    Položka č.: 209272

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:38

    tuš, papír, 1975, 33 x 24 cm, sign. PD Pitrmann 75, z Karlova mostu IV., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sv. Juda Tadeáš

    Položka č.: 209271

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:39

    tuš, papír, 1975, 33 x 24 cm, sign. PD Pitrmann 75, z Karlova mostu XI., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Dvojice

    Položka č.: 223372

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:40

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Padací most před Amsterdamem

    Položka č.: 223371

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:41

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Okno naproti

    Položka č.: 202572

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Schneiderka

    (1896-1958)

    Boží muka

    Položka č.: 223376

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:43

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Gerhard Stauf

    Dívka v šátku

    Položka č.: 226852

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:44

    mědirytina, 1957, 9,7 x 6,9 cm, sign. PD Stauf 1957, na zadní straně značeno autorským razítkem, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Oráč

    Položka č.: 226855

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:45

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milada Sukdoláková

    Netopýr

    Položka č.: 137702

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:46

    suchá jehla, 9,5 x 13,8 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 246572

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:47

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeněk Šindlar

    (1939)

    Svatovítská katedrála

    Položka č.: 197061

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:48

    litografie, 1988, 66,5 x 50 cm, sign. DU Z. Šindlar 88, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Lubomír Štefka

    Položka č.: 244842

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:49

    kombinovaná technika, koláž, deska, 1990, 70 x 40 cm, sign. PD Štefka 90, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Urbánek

    Labe

    Položka č.: 230788

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:50

    olej, plátno, 45 x 70 cm, sign. PD Urbánek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Velčovský

    Půlakt

    Položka č.: 190383

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:51

    lept, akvatinta, 14,6 x 15 cm, sign. PD Velčovský, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)