• Alena Matějčková

    (1898-1970)

    Zimní krajina

    Položka č.: 211306

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 07. 2021 15:30

    dřevoryt, 10,2 x 15,8 cm, sign. PD A. Matějčková, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Laně

    Položka č.: 211307

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 05. 07. 2021 15:31

    akvatinta, 18 x 14 cm, sign. PD JA. Alex, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Nový

    Horská krajina

    Položka č.: 211311

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 05. 07. 2021 15:32

    olej, sololit, 1982, 36 x 50 cm, sign. LD Nový 82, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Werner Haselhuhn?

    (1925-2007)

    Krajina

    Položka č.: 212333

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 07. 2021 15:33

    olej, sololit, 44,5 x 59 cm, sign. PD Haselhuhn?, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1906-1940)

    Strom

    Položka č.: 212489

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 07. 2021 15:34

    uhel, papír, 64 x 44 cm, rám, zvlněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 213148

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 07. 2021 15:35

    lept, 12,8 x 17,5 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom

    Položka č.: 213149

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 07. 2021 15:36

    fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Duben

    Kompozice

    Položka č.: 213152

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 07. 2021 15:37

    lept, 1967, 26,5 x 36,5 cm, sign. PD J. Duben 67, pasparta, č. 1/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arcybušev

    Kopule Chrámu Vasila Blaženého

    Položka č.: 213676

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 07. 2021 15:38

    dřevoryt, 42 x 30 cm, sign. PD Arcybušev, rám, č. 1/20, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom v krajině

    Položka č.: 214024

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 07. 2021 15:39

    olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Vernerová

    (1932)

    Zátiší s květinami

    Položka č.: 214055

    Vyvolávací cena: 225 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:00

    dřevoryt, akvarel, 1984, 20 x 14 cm, sign. LD A. Vernerová 1984, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 225 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Holeček

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 214103

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:01

    akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD Jan Holeček, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:02

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-?)

    Na mrtvém rameni Labe

    Položka č.: 214668

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:03

    olej, překližka, 50 x 70 cm, sign. LD J.B. Pospíšil, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Západ slunce

    Položka č.: 214771

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:04

    litografie, 1977, 14,5 x 14,5 cm, sign. PD Liesler 77, pasparta, č. 173/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Vlasta

    Položka č.: 215195

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:05

    fix, papír, 1980, 18 x 27 cm, sign. PD Vilém 1980, pasparta, vzadu věnování, uprostřed přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav J. Černý

    (1935-2007)

    Starý strom

    Položka č.: 215249

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:06

    suchá jehla, 1983, 33,4 x 24,8 cm, sign. PD M. J. Černý 83, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Kostelík

    Položka č.: 215830

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:07

    litografie, 28,5 x 44 cm, monogr. PD Št., Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Nedvěd

    Vesnice

    Položka č.: 215831

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:08

    pastel, papír, 1972, 11 x 16 cm, sign. PD F. nedvěd 72, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Mošna

    Chalupa

    Položka č.: 218109

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:09

    olej, plátno, 1970, 44 x 51 cm, sign. PD R Mošna 70, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Břetislav Slováček

    (1947)

    Zlichovský lihovar

    Položka č.: 218111

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:10

    dřevoryt, 1979, 26,5 x 15 cm, sign. PD B. Slováček 79, pasparta, č. 45/80, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Lidice (Skizza)

    Položka č.: 219736

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:11

    olej, lepenka, 1948, 40 x 50 cm, sign. PD JHořánek, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Budování nových Lidic

    Položka č.: 219737

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:12

    olej, plátno, 1949, 29 x 43 cm, sign. PD Hořánek 49, vzadu štítek s popisem, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Vernerová

    (1932)

    Cesta k chalupě

    Položka č.: 219793

    Vyvolávací cena: 675 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:13

    pastel, karton, 1986, 19 x 29 cm, sign. PD A. Vernerová 1986, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 675 CZK (27 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Josef Dudek

    (1954)

    Hnízda

    Položka č.: 220200

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:14

    mezzotinta, lept, 1987, 32,7 x 21,2 cm, sign. PD Dudek 87, č. II 20/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kukla

    Zimní krajina

    Položka č.: 220209

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:15

    kombinovaná technika, karton, 1978, 28 x 39 cm, sign. PD Kukla 78, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jaroslav Kovář

    Pražské věže

    Položka č.: 221022

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:16

    litografie, 1962, 23,4 x 50 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, rám, č. 74/190, vzadu štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězďonicích

    Položka č.: 221025

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:17

    dřevoryt, 16,8 x 24,3 cm, sign. PD Karel Tondl, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art …

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rybník

    Položka č.: 221028

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:18

    tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Šilhán

    (1910-1980)

    Kozákov z Kopaniny v Českém ráji

    Položka č.: 221029

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:19

    olej, karton, 16,5 x 43,5 cm, sign. LD Šilhán M., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook