Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    Make Up

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 15:00

    lept, 1968, 41 x 32 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, rám, 7/25, list z významného grafického souboru Prohibita. Soubor leptů vznikal na přelomu šedesátých a sedmdesátých let a byl poprvé zveřejněn na Světové výstavě v japonské Ósace. Hned poté je státní bezpečnost zabavila. Nebyly od té doby nikd…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Odhadní cena: 30 000 - 40 000 Kč CZK

  • Oldřich Kulhánek

    Bude stále těžší vyváznout

    Položka č.: 147

    lept, 1969, 25,5 x 49,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, rám, 5/40, list z významného grafického souboru Prohibita. Soubor leptů vznikal na přelomu šedesátých a sedmdesátých let a byl poprvé zveřejněn na Světové výstavě v japonské Ósace. Hned poté je státní bezpečnost zabavila. Nebyly od té doby …

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 255166

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:25

    litografie, 2005, 10 x 5,8 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Výkřik

    Položka č.: 255167

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:26

    litografie, 1983, 49,3 x 37,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1983, autorský tisk, LD slepotiskové razítko Schoeller Stern, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Malý profil

    Položka č.: 188231

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:17

    kamenorytina, 6 x 5,5 cm, sign. DU O. Kulhánek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)