Zdeňka Burgetová

malířka, grafička, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě,; v grafických technikách dává přednost litografii (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Zdeňka Burgetová

    Čekanka

    Položka č.: 281886

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:26

    litografie, 2004, 13 x 9,5 cm, sign. LD Z. Burgetová 04, č. 35/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Ptáčci a kvítí

    Položka č.: 281885

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:27

    litografie, 2003, 12,5 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 37/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Babočka admirál

    Položka č.: 281884

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:28

    litografie, 1998, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 98, č. 30/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Babočka paví oko

    Položka č.: 281883

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:29

    litografie, 2009, 12,3 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 09, č. 96/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)