Zdeňka Burgetová

malířka, grafička, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě,; v grafických technikách dává přednost litografii (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Zdeňka Burgetová

    Zvonky

    Položka č.: 253968

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:42

    litografie, 1988, 23 x 17,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 88, č. 8/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Květy

    Položka č.: 253969

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:43

    litografie, 1982, 25,2 x 16,8 cm, sign. PD Z. Burgetová 82, č. 9/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Květy

    Položka č.: 253971

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:44

    litografie, 1982, 23,4 x 13,8 cm, sign. DU Zdeňka Burgetová 82, č. 6/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Zdeňka Burgetová

    Bílý květ

    Položka č.: 253972

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:45

    litografie, 1986, 22,8 x 13,7 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 1/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Růže a ulity

    Položka č.: 253973

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:46

    litografie, 1988, 21,8 x 15 cm, sign. PD Z. Burgetová 88, č. 10/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Červený květ

    Položka č.: 253974

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:47

    litografie, 1982, 19,4 x x 10,1 cm, sign. PD Zd. Burgetová 82, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Vodní květ

    Položka č.: 253975

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:48

    litografie, 1980, 18,6 x 12,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 8/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Fialový květ

    Položka č.: 253976

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:49

    litografie, 1985, 18 x 12 cm, sign. DU Zd. Burgetová 85, č. 6/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Kaktusové květy

    Položka č.: 253977

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:50

    litografie, 1985, 18 x 11,9 cm, sign. DU Zd. Burgetová 85, č. 8/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Leknín

    Položka č.: 253978

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:51

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Leknín

    Položka č.: 253979

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:52

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Konvalinky

    Položka č.: 253980

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:53

    litografie, 19,3 x 10 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Šípkové růže

    Položka č.: 253981

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:54

    litografie, 1981, 19,3 x 10 cm, sign. DU Zd. Burgetová 81, č. 17/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Růže

    Položka č.: 253982

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:55

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Motýl

    Položka č.: 253983

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:56

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Zvonky

    Položka č.: 253984

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:57

    litografie, 1986, 12 x 8,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 2/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Orchidej

    Položka č.: 253985

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:58

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Květy

    Položka č.: 253986

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:59

    litografie, 1980, 12,2 x 8,7 cm, sign. LD Z. Burgetová 80, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Motýl

    Položka č.: 253987

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 15:00

    litografie, 1980, 11 x 8,5 cm, monogr. PD Z.B. 80, č. 9/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Květy

    Položka č.: 253988

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 15:01

    litografie, 1985, 11,2 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, č. 5/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Kosatec

    Položka č.: 253989

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 15:02

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Sněženky

    Položka č.: 253990

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 15:03

    litografie, 1986, 11,8 x 8,1 cm, sign. DU Z. Burgetová 86, č. 4/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Brambořík

    Položka č.: 253991

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 15:04

    litografie, 1986, 12,3 x 8,5 cm, sign. LD Z. Burgetová 86, č. 4/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Květ a jablko

    Položka č.: 253992

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 15:05

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Jablko pod stromem

    Položka č.: 253993

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 15:06

    litografie, 1985, 11,3 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Jablko pod stromem

    Položka č.: 253994

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 15:07

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Květy a měsíc

    Položka č.: 253995

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 15:08

    litografie, 1985, 12,2 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Okřídlené jablko

    Položka č.: 253996

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 15:09

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Exotický květ

    Položka č.: 253997

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 15:10

    litografie, 1980, 13 x 9,9 cm, sign. PD Z. Burgetová, PF 81, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Položka č.: 253998

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 15:11

    litografie, 1984, 12,1 x 9 cm, sign. PD Zd. Burgetová 84, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)