Andrej Bělocvětov

(1923-1997)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ohebná dívka

    Položka č.: 557

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:08

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    V zrcadle

    Položka č.: 558

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:09

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ženský akt

    Položka č.: 559

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:10

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Zahrada s plotem

    Položka č.: 560

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:11

    kvaš, tuš, papír, 30 x 34,5 cm, sign. LD Bělocvětov, rám, vzadu ve výřezu pozůstalostní razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny Andreje Bělocvětova , na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Nosatý muž

    Položka č.: 239245

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 18:00

    tužka, papír, 49,8 x 34,5 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Dáma v klobouku

    Položka č.: 239243

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 18:01

    tuš, papír, 48 x 32,4 cm, mírně zašpiněný a na několika místech pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 239242

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 18:02

    tužka, papír, 44 x 31 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hej hou - hej houu.....

    Položka č.: 223212

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 18:03

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Vy naivko rozkošná..

    Položka č.: 223211

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 18:04

    tuš, papír, 41,5 x 30 cm, sign. PN Bělocvětov, dole text: Vy naivko rozkošná! Nakupujte v samoobsluhách - tam je výběr!, při pravém horním rohu mimo kresbu silně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupin…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Malá reportáž

    Položka č.: 223210

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 18:05

    tuš, papír, 32,8 x 31,2 cm, monogr. PD A. B., oboustranná kresba, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Kolega - poradce

    Položka č.: 223207

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 18:06

    propiska, papír, 22,6 x 32,9 cm, dole popsáno, mírně pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Brýlaté dítě

    Položka č.: 204206

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 18:07

    uhel, papír, 42 x 29,7 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét dámy

    Položka č.: 204204

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 18:08

    tužka, papír, 42 x 29,8 cm, při okrajích mírně zalžoutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét dítěte

    Položka č.: 204203

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 18:09

    uhel, papír, 42 x 29,8 cm, při okrajích mírně zalžoutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Tančící manželé

    Položka č.: 204195

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 18:10

    tuš, papír, 47 x 22,2 cm, na zadní straně humorné znázornění zdravého vývoje a povahových změn u potomků prosperujících rodin, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Spící

    Položka č.: 204193

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 18:11

    tužka, papír, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Bělocvětov, na zadní straně kresba matky s dítětem, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Matka s dítětem na klíně

    Položka č.: 204190

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 18:12

    tužka, papír, 40,4 x 29,5 cm, sign. PD Bělocvětov, v levém rohu mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akt ženy v pohybu

    Položka č.: 204188

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 18:13

    tuš, papír, 42,1 x 29,6 cm, sign. LN Bělocvětov, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét ženy

    Položka č.: 204186

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 18:14

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 249260

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 19:30

    tužka, papír, 24 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov, při spodím okraji mimo kresbu drobná skvrnka, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 249292

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 19:32

    tužka, papír, 1979, 36 x 24 cm, sign. LN Bělocvětov 79, ohnuté rohy papíru, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Děcko

    Položka č.: 249293

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 19:34

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)