Andrej Bělocvětov

(1923-1997)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Skicář

    Položka č.: 252542

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:22

    16x tuš, papír, 29,5 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Nezavěšujte prosím - jste v pořadí!

    Položka č.: 253060

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:20

    tuš, papír, 22,6 x 32,7 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Postavy

    Položka č.: 226851

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:00

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 249259

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:48

    tužka, papír, 1975, 20,5 x 14,5 cm, sign. LN Bělocvětov, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Na klíně

    Položka č.: 251794

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2021 19:15

    tuš, papír, 28,5 x 21 cm, sign. PD Bělocvětov, papír nepatrně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Tak už to snad musí být

    Položka č.: 251795

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2021 19:16

    tuš, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Bělocvětov, při spodním okraji mimo kresbu hnědá skvrna, papír při okrajích mírně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Na výletě

    Položka č.: 251890

    Vyvolávací cena: 47.000 CZK (1.880 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:31

    Aktuální cena: 47.000 CZK (1.880 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie polopostavy

    Položka č.: 251891

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:32

    tužka, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov, uprostřed patrné přeložení papíru, LU hnědá skvrnka, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 251892

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:33

    tuš, papír, 25 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)