Stanislav Odvárko
(1913-1985)
Předjaří
Položka č.: 281357Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:22
olej, deska, 34 x 48,5 cm, sign. PD S. Odvárko, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)