Stanislav Odvárko (1913-1985)
olej, deska, 34 x 48,5 cm, sign. PD S. Odvárko, rám
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:22
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)