Jiří Bouda

(1934-2015)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    U parku ( Ex Libris Jan Mauler)

    Položka č.: 247060

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:50

    litografie, 1981, 6 x 5,5 cm, sign. DU Jiří Bouda 81, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Náprstkovo muzeum

    Položka č.: 221862

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 03. 2021 15:01

    mědirytina, 1997, 14,5 x 9,8 cm, sign. DU Jiří Bouda 97, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Velehrad ( Ex Libris Marie Mazáčová)

    Položka č.: 247061

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 22:32

    litografie, 1980, 10 x 3,9 cm, sign. DU Jiří Bouda 80, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)