Aukce děl z fondu České spořitelny 2021

Česká spořitelna Vám ve spolupráci s Galerií Vltavín pořádá další kolo elektronické aukce uměleckých děl ze svého fondu.

  • Jan Dvořák

    Jihočeské baroko

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:30

    kachel - keramika, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Dvořák

    Červánky

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:31

    akryl, deska, 18 x 18 cm, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dvořák

    Mezi stromy

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:32

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dvořák

    Stromy u rybníka

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:33

    akryl, deska, 18 x 18 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dvořák

    V podvečeru

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:34

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dvořák

    Mizející alej

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:35

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dvořák

    Tiché ráno

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:36

    akryl, deska, 18 x 18 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dvořák

    Letní nálada

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:37

    akryl, deska, 63 x 28 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Dvořák

    Předjaří

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:38

  • Jan Dvořák

    V polích

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:39

    akryl, lepenka, 1993, 63 x 28 cm, sign. LD J. Dvořák 93, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Krajina v červánkách

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:40

    akryl, deska, 1994, 63 x 28 cm, sign. PD J. Dvořák 1994, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Na hladině rybníka

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:41

    akryl, lepenka, 63 x 28 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Na samotě

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:42

    akryl, lepenka, 13 x 13 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Dvořák

    Listopadová krajina

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:43

    akryl, deska, 13 x 13 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Váza bílá

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:44

    keramika, v. 15 cm

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Skládaná šedá miska

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:45

    keramika, průměr 16 cm, kus odlomen

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Květinová bílá miska

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:46

    keramika, průměr 15 cm

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Květinová bílá miska

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:47

    keramika, průměr 15 cm

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Adolf Liebscher

    Husopaska

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:48

    reprodukce, tisk, 1903, 72 x 47 cm, sign. PD A. Libescher, protržené plátno

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Václav Pavlík

    Jarní krajina s hříbaty

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:49

    olej, plátno, 60 x 91 cm, sign. PN V. Pavlík

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • F. Němec

    Blanik

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:50

    olej, kombinovaná technika, lepenka, 35 x 26 cm, sign. PD Němec, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Červ

    (1905-2002)

    Zámečník

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:51

    dřevo, v . 71 cm, značen na podstavci Červ

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Jaroslav Plichta

    (1886-1970)

    Návrh mužské sochy

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:52

    sádra, v. 85 cm, značeno na podstavci J. Plichta, studium na VŠUP v Praze a C. k. odborné škole keramické v Bechyni, poté žák J. V. Myslbeka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Alois Ladislav Vraný

    (1851-1907)

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:53

    olej plátno, 34 x 39 cm, sign. PD L. Vraný, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alois Ladislav Vraný

    (1851-1907)

    Krajina v zimě

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:54

    olej, plátno, 33 x 39 cm, sign. PD L. Vraný, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alois Ladislav Vraný

    (1851-1907)

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:55

    olej, plátno, 33 x 39 cm, sign. PD Vraný, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Klíma

    Jizerské hory

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:56

    olej, plátno, 49 x 62 cm, sign. PD Klíma, rám

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jaroslav Holeček

    (1902-1953)

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:57

    olej, lepenka, 48 x 64 cm, sign. PD J. Holeček, rám, žák prof. J. Schussera na VŠUP v Praze, člen Umelecké besedy slovenské

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ferdinand Tásler

    Boží muka

    Položka č.: 59

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:58

    olej, lepenka, 40 x 44 cm, sign. PD F. Tasler, rám

  • Života Josef

    (1894-1975)

    Chalupa v Užhorodě

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:59

    olej, plátno, 33, 5 x 43 cm, sign. PD J. Života, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)