• Ivan Kováčik

    Jar

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:51

    litografie, 2018, 19,5 x14,8 cm, sign. PD Ivan Kováčik,2018, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ivan Kováčik

    Leto

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:52

  • Ivan Kováčik

    Jeseň

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:53

  • Ivan Kováčik

    Zima

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:54

  • Ivan Kováčik

    Slimák cest

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:55

    litografie, 1998, 15,8 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 1998, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

  • Ivan Kováčik

    Columbus

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (126 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:56

    Aktuální cena: 3.150 CZK (126 €)

  • Ivan Kováčik

    A special world bicycle

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:57

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Ivan Kováčik

    A special shooting bicycle

    Položka č.: 59

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:58

    litografie, 1999, 31 x 45,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 99, č. 22/28

  • Milan Bauer

    Song of Mississippi

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:59

    lept, 24,9 x 33,5 cm, sign. DU BauerMilan, č. 5/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Milan Bauer

    Lokomotiva I

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 20:00

    lept, 22,7 x 24,8 cm, sign. DU BauerMilan, autorský tisk, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Milan Bauer

    Laurinka

    Položka č.: 62

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 20:01

    lept, 24,8 x 22,6 cm, sign. DU BauerMilan, č. 5/100, studium na střední průmyslové škole keramické

  • Milan Bauer

    Pozdrav z dovolené

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 20:02

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Milan Bauer

    Tatra

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 20:03

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Milan Bauer

    Balón

    Položka č.: 65

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 20:04

    lept, 22,2 x 14 cm, sign. DU BauerMilan, č. 88/100, studium na střední průmyslové škole keramické

  • Milan Bauer

    Z historie dopravy

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 20:05

    lept, 24,6 x 17,5 cm, sign. DU BauerMilan, č. 50/100, studium na střední průmyslové škole keramické

  • Milan Bauer

    Výlet s párou

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 20:06

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Milan Bauer

    Veterán

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 20:07

    lept, 9,8 x 14,5 cm, sign. DU BauerMilan, autorský tisk, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • J. Holeček

    Lesní zátiší

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:00

    olej, lepenka, 49 x 64 cm, sign. PD J. Holeček, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Lucie Jiřičková

    Obraz Studie květin

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:01

    kresba, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PD Lucie

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Lucie Jiřičková

    Studie květin

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:02

    pastel, komb. technika, papír, 41 x 29 cm, sign. PD Lucie, klip rám, prasklé sklo

    Loreta

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:03

    reprodukce, tisk, 45 x 57 cm, sign. PD v tisku, rám

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Jindřich Průcha

    Jaro

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:04

    reprodukce, tisk, 43 x 48 cm, rám

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Obraz

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:05

    reprodukce, tisk, 58 x 48, 5 cm, rám

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Hradčany - Karlův most

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:06

    grafika, 18 x 22, 5 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Kameny

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:07

    tisk, 1993, 35 x 50 cm, sign. PD V. Bareš 93, rám, č. 2/9

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bartůšek

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:08

    akvarel, papír, 39 x 56 cm, sign. PD Bartůšek, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Polní kytice

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:09

    tisk, reprodukce, 29 x 49 cm, sign. PD M.Hlobilová, rám

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Pláteník

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:10

    olej, plátno, 50 x 38 cm, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Šíma

    (1885-1956)

    Blaník

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:11

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Spanihel

    Trosky

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:12