• Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Forman

    Položka č.: 994

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:25

    barevný dřevoryt, 8,9 x 8,2 cm, sign. PD JVáchal, při okrajích pomačkaný, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ing. Ot. Hradečný

    Položka č.: 995

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:26

    barevný dřevoryt, 1936, 12 x 8 cm, sign. PD JVáchal 1936, autorský tisk, na papíře skvrny, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Josef Jiřička

    Položka č.: 996

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:27

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ladislav Hodný

    Položka č.: 997

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:28

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Máňa Jančáková

    Položka č.: 998

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:29

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ing. F. M. Klicman

    Položka č.: 999

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:30

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Ohnivá loď

    Položka č.: 1000

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:31

    litografie, 15,3 x 21,2 cm, sign. PD J. Valečka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Pouštění draka

    Položka č.: 1001

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:32

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Válek

    Tanec kostlivce

    Položka č.: 1002

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:33

    olej, dřevo, 1967, 37,3 x 12,3 cm, sign. PD Válek 67, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Válek

    Tanec Fausta

    Položka č.: 1003

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:34

    olej, dřevo, 1967, 37,2 x 12,8 cm, sign. DU Válek 67, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Viktor Vasarely

    (1908-1997)

    Položka č.: 1004

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (840 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:35

    serigrafie, 65,5 x 65 cm, sign. PD Vasarely, č. 173/275, Victor Vasarely; vlastním jménem Vásárhelyi Győző byl maďarsko–francouzský malíř, grafik a sochař, přední představitel op-artu a kinetického umění.

    Aktuální cena: 21.000 CZK (840 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Před branou hřbitova

    Položka č.: 1005

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:36

    olej, plátno, 2011, 40 x 50 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Sousoší

    Položka č.: 1006

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:37

    tuš, akvarel, papír, 25,5 x 17,5 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Ctirad a Šárka

    Položka č.: 1007

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:38

    dřevoryt, 1924, 49,5 x 59,5 cm, sign. PD Vik, značeno LD v desce VK-24 a dále autorským razítkem, při okrajích pokrčený a mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Lenka Vilhelmová

    Kyvadlo II.

    Položka č.: 1008

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:39

    graf. mezzotinta, 2001, 15 x 20 cm, sign. PD Vilhelmova L. 2001, č. 12/25/50, žákyně prof. L. Čepeláka, R. Ondráčka a S. Ballardiniho na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Vláčil

    (1924-1983)

    Sedící akt

    Položka č.: 1009

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:40

    mezzotinta, 1980, 8,9 x 5,7 cm, sign. DU Jiří Vláčil 80, pasparta, č. 63/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera, J. Lichtága a J. M. Z. Rossmannna na ŠUŘ v Brně, poté K. Mináře na AVU v Praze, člen SVU Aleš a Bloku čsl. výtv. umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Oldřich Vlach

    (1886-1958)

    Andílek s partiturou

    Položka č.: 1010

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:41

    olej, lepenka, 29,5 x 36 cm, sign. PD O. Vlach, rám, lehce škrábnuto

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jan Vlček

    Ukřižování

    Položka č.: 1011

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:42

    olej, plátno, 1985, 75 x 85,5 cm, sign. PD J. Vlček 85, napínací rám, krakelovaná malba, místy odpadlé drobné kousky malby, Antikvariát Dlážděná

  • Tomáš Vosolsobě

    (1937-2011)

    Položka č.: 1012

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:43

    tempera, papír, 1959, 30,5 x 43 cm, sign. LD Vosolsobě 59

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Magdaléna Vovsová

    (1912-1998)

    Položka č.: 1013

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:44

    sítotisk, 2001, 25 x 10 cm, sign. DU Magdalena Vovsova 01, č. 36/60

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karel Wagner

    (1886-1963)

    Chalupa v Užoku

    Položka č.: 1014

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:45

    olej, plátno, 1930, 34 x 46 cm, sign. LD Wagner 1930, rám, studium na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Sloup Nejsvětější Trojice v Olomouci

    Položka č.: 1015

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:46

    lept, 1917, 26,2 x 19,5 cm, sign. PD KWellner 917, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Adolf A. Zahel

    (1888-1958)

    Kresba z cyklu Šáreckého (Listopad v Divoké Šárce)

    Položka č.: 1016

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:47

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Zavázal

    (1878-?)

    Zátiší s růžemi a ovocem

    Položka č.: 1017

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:48

    olej, plátno, 1931, 66,5 x 96,5 cm, sign. PD FZavázal 31, rám, zvlněné plátno, místy mírně poškozené, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Milan Zezula

    (1921-1992)

    Hlava a kůň

    Položka č.: 1018

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:49

    akvarel, tužka, tuš, papír, 8 x 7; 9,5 x 18 cm, sign. PD Zezula, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    Hoří na obou koncích

    Položka č.: 1019

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:50

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    Libido

    Položka č.: 1020

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:51

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    Prsatá

    Položka č.: 1021

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:52

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    Mráz

    Položka č.: 1022

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:53

    akvarel, fix, ppapír, 29,5 x 42 cm, monogr. PD JŹ, na zadní straně skica rybáře, při horním okraji mimo kresbu natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)