• Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Forman

    Položka č.: 994

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:25

    barevný dřevoryt, 8,9 x 8,2 cm, sign. PD JVáchal, při okrajích pomačkaný, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ing. Ot. Hradečný

    Položka č.: 995

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:26

    barevný dřevoryt, 1936, 12 x 8 cm, sign. PD JVáchal 1936, autorský tisk, na papíře skvrny, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Josef Jiřička

    Položka č.: 996

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:27

    barevný dřevoryt, 1949, 11,8 x 8,6 cm, sign. PD J.Váchal 49, na papíře drobné skvrnky, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ladislav Hodný

    Položka č.: 997

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:28

    barevný dřevoryt, 1951, 12 x 8,6 cm, sign. PD J.Váchal 51, při okrajích potrháno, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Máňa Jančáková

    Položka č.: 998

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:29

    barevný dřevoryt, 1936, 10,6 x 10,5 cm, sign. PD JVáchal 36, na papíře drobné skvrnky, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ing. F. M. Klicman

    Položka č.: 999

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:30

    barevný dřevoryt, 1941, 14,2 x 6,9 cm, sign. PD J. Váchal 41, autorský tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Ohnivá loď

    Položka č.: 1000

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:31

    litografie, 15,3 x 21,2 cm, sign. PD J. Valečka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Pouštění draka

    Položka č.: 1001

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:32

    litografie, 76 x 54 cm, sign. PD J. Valečka, č. 44/50, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Válek

    Tanec kostlivce

    Položka č.: 1002

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:33

    olej, dřevo, 1967, 37,3 x 12,3 cm, sign. PD Válek 67, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Válek

    Tanec Fausta

    Položka č.: 1003

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:34

    olej, dřevo, 1967, 37,2 x 12,8 cm, sign. DU Válek 67, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Viktor Vasarely

    (1908-1997)

    Položka č.: 1004

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (840 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:35

    serigrafie, 65,5 x 65 cm, sign. PD Vasarely, č. 173/275, Victor Vasarely; vlastním jménem Vásárhelyi Győző byl maďarsko–francouzský malíř, grafik a sochař, přední představitel op-artu a kinetického umění.

    Aktuální cena: 21.000 CZK (840 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Před branou hřbitova

    Položka č.: 1005

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:36

    olej, plátno, 2011, 40 x 50 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Sousoší

    Položka č.: 1006

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:37

    tuš, akvarel, papír, 25,5 x 17,5 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Ctirad a Šárka

    Položka č.: 1007

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:38

    dřevoryt, 1924, 49,5 x 59,5 cm, sign. PD Vik, značeno LD v desce VK-24 a dále autorským razítkem, při okrajích pokrčený a mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Lenka Vilhelmová

    Kyvadlo II.

    Položka č.: 1008

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 15:39

    graf. mezzotinta, 2001, 15 x 20 cm, sign. PD Vilhelmova L. 2001, č. 12/25/50, žákyně prof. L. Čepeláka, R. Ondráčka a S. Ballardiniho na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)