Josef Hošna
(1926)
Jílové u Prahy
No.: 282645Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 09. 09. 2024 18:23
litografie, 35,3 x 45 cm, sign. PD Hošna, č. 27/100, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)