Josef Hošna

(1926)

  • Josef Hošna

    (1926)

    Jílové u Prahy

    No.: 282645

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 09. 09. 2024 18:23

    litografie, 35,3 x 45 cm, sign. PD Hošna, č. 27/100, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)