Ladislav Stejskal

(1910-1983)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 279622

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:04

    litografie, 1967, 35 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal 67, č. 82/100, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Stromy

    Položka č.: 259148

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:00

    tužka, papír, 28,7 x 23,2 cm, PD monogr. L S, lehce zašpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kovárna ve Strážkovicích

    Položka č.: 219353

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:28

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Krajina pod horami

    Položka č.: 221751

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:32

    pastel, papír, 50,5 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)