Jan Kavan
Obličej
No.: 2167Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 16:41
litografie, 10 x 7 cm, sign. DU Jan Kavan, rám, č. 58/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)