Milan Entler
(1948-2018)studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze; grafik, malíř; jeho díla jsou v soukromých sbírkách u nás a v Německu (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1998, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Milan Entler
(1948-2018)
Strahovský klášter
Položka č.: 270039Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:02
litografie, 7,6 x 13,3 cm, sign. PD Milan Entler , č. 58/100, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Milan Entler
(1948-2018)
Noční námluvy
Položka č.: 266246Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:12
litografie, 28,7 x 35,5 cm, sign. PD Milan Entler, 139/180, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Milan Entler
(1948-2018)
Boží muka
Položka č.: 282302Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:13
litografie, 13,3 x 17,3 cm, sign. PD Milan Entler , č. 21/100, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)