Milan Entler
(1948-2018)studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze; grafik, malíř; jeho díla jsou v soukromých sbírkách u nás a v Německu (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1998, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Milan Entler
(1948-2018)
Jonatán
Položka č.: 245122Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:03
olej, plátno, 60 x 80 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, klínový rám, práce českého malíře a grafika, který vystudoval na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze. Jeho díla jsou zastoupena v soukromých sbírkách u nás a v zahraničí. Malba Jonatán svou živou barevností…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Milan Entler
(1948-2018)
Pohled na Loretánské náměstí
Položka č.: 269264Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:04
olej, plátno, na zadní straně značeno autorským razítkem, klínový rám, dílo zobrazuje vrcholně barokní pražskou Loretu Kryštofa a Kiliána Ignáce Dientzenhoferových. Jedná se o autorův milovaný motiv, neboť dlouhou dobu bydlel v protějším domě na Loretánském náměstí a po 25 let zde provozoval galerii…