František Pavelka

(1894-1948)

SEZNAM AUTORŮ

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Dívky na louce

    Položka č.: 269375

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:15

    tuš, papír, 8,8 x 8,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Profil muže

    Položka č.: 269373

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:16

    tuš, papír, 12 x 11,5 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Akt ženy

    Položka č.: 269371

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:17

    tužka, papír, 14,5 x 10,5 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Houslista

    Položka č.: 269369

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:18

    tuš, papír, 21 x 15,3 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Jižní Itállie (z vlaku)

    Položka č.: 282743

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:19

    tužka, papír, 1930, 22,1 x 33,5 cm, sign. PD Pavelka 1930, mírně zašpiněný a při okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Jižní Itállie

    Položka č.: 282742

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:20

    tužka, papír, 1930, 22,1 x 33,5 cm, sign. PD Pavelka, mírně pokrčený a při okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Žena v šátku - skica

    Položka č.: 263496

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:21

    uhel, papír, 1918, 12 x 9 cm, sign. LD Pavelka 1918, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Dívka W - miniatura

    Položka č.: 263495

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:22

    tuš, papír, 1922, 5,7 x 4,8 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Dívka - miniatura

    Položka č.: 263494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:23

    tuš, papír, 1922, 8 x 8 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Svatý Antonín Paduánský

    Položka č.: 263493

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:24

    akvarel, uhel, papír, 1922, 16 x 23 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Miniatury

    Položka č.: 263492

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:25

    tuš, papír, 1918, 17 x 11 cm, sign. PD Pavelka 1918, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Anděl

    Položka č.: 263491

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:26

    akvarel, uhel, papír, 1922, 19,2 x 24,7 cm, sign. DU Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Muž a žena

    Položka č.: 282739

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:27

    pastel, uhel, papír, 27 x 39 cm, sign. PD Pavelka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook