František Pavelka
(1894-1948)
Dívky na louce
Položka č.: 269375Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:15
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
František Pavelka
(1894-1948)
Profil muže
Položka č.: 269373Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:16
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
František Pavelka
(1894-1948)
Akt ženy
Položka č.: 269371Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:17
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
František Pavelka
(1894-1948)
Houslista
Položka č.: 269369Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:18
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
František Pavelka
(1894-1948)
Jižní Itállie (z vlaku)
Položka č.: 282743Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:19
tužka, papír, 1930, 22,1 x 33,5 cm, sign. PD Pavelka 1930, mírně zašpiněný a při okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
František Pavelka
(1894-1948)
Jižní Itállie
Položka č.: 282742Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:20
tužka, papír, 1930, 22,1 x 33,5 cm, sign. PD Pavelka, mírně pokrčený a při okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
František Pavelka
(1894-1948)
Žena v šátku - skica
Položka č.: 263496Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:21
uhel, papír, 1918, 12 x 9 cm, sign. LD Pavelka 1918, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
František Pavelka
(1894-1948)
Dívka W - miniatura
Položka č.: 263495Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:22
tuš, papír, 1922, 5,7 x 4,8 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
František Pavelka
(1894-1948)
Dívka - miniatura
Položka č.: 263494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:23
tuš, papír, 1922, 8 x 8 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
František Pavelka
(1894-1948)
Svatý Antonín Paduánský
Položka č.: 263493Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:24
akvarel, uhel, papír, 1922, 16 x 23 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
František Pavelka
(1894-1948)
Miniatury
Položka č.: 263492Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:25
tuš, papír, 1918, 17 x 11 cm, sign. PD Pavelka 1918, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
František Pavelka
(1894-1948)
Anděl
Položka č.: 263491Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:26
akvarel, uhel, papír, 1922, 19,2 x 24,7 cm, sign. DU Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
František Pavelka
(1894-1948)
Muž a žena
Položka č.: 282739Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:27
pastel, uhel, papír, 27 x 39 cm, sign. PD Pavelka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)