V. Štěpánek
Pohled na Pražský hrad a Karlův most
Položka č.: 324Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 46 x 100 cm, sign. PD V. Štěpánek, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)