V. Štěpánek

  • V. Štěpánek

    Pohled na Pražský hrad a Karlův most

    Položka č.: 324

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00

    olej, plátno, 46 x 100 cm, sign. PD V. Štěpánek, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)