Eduard Toman

  • Eduard Toman

    Dívka v kroji

    No.: 2142

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 16:16

    olej, překližka, 18,5 x 15 cm, sign. PD Ed. Toman, rám, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 200 CZK (9 €)