Eduard Toman
Dívka v kroji
No.: 2142Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 16:16
olej, překližka, 18,5 x 15 cm, sign. PD Ed. Toman, rám, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)