N. Knorring
Horské štíty
Položka č.: 274684Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:11
olej, karton, 31 x 49 cm, sign. LD N. Knorring, rám, malba zašlá, na malbě místy skvrnky, rám místy odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)