N. Knorring

  • N. Knorring

    Horské štíty

    Položka č.: 274684

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:11

    olej, karton, 31 x 49 cm, sign. LD N. Knorring, rám, malba zašlá, na malbě místy skvrnky, rám místy odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)