Ludmila Mazancová
Podzim přichází
No.: 279039Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:17
akvarel, pastel, papír, 2001?, 13 x 13 cm, sign. LD Mazancová 01, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)