Ludmila Mazancová

  • Ludmila Mazancová

    Podzim přichází

    No.: 279039

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:17

    akvarel, pastel, papír, 2001?, 13 x 13 cm, sign. LD Mazancová 01, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 350 CZK (15 €)