A. Mohl

  • A. Mohl

    Letní krajina s rybníkem

    No.: 279030

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:19

    olej, plátno, 1920, 40,5 x 50,7 cm, klínový rám, plátno zvlněné, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)