A. Mohl
Letní krajina s rybníkem
No.: 279030Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:19
olej, plátno, 1920, 40,5 x 50,7 cm, klínový rám, plátno zvlněné, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)