Jan Mácha
(1926-1984)
Pískovna
Položka č.: 2174Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:48
litografie, 1963, 15 x 21 cm, sign. PD Jan Mácha 63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)