Jan Mácha

(1926-1984)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Pískovna

    Položka č.: 2174

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:48

    litografie, 1963, 15 x 21 cm, sign. PD Jan Mácha 63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)