Petr Fiala
(1969)
Ťukání, čekání
Položka č.: 481Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:38
litografie, 2009, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD Fiala 2009, č. 44/58, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Petr Fiala
(1969)
Magnolie
Položka č.: 482Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:39
litografie, 59,5 x 75,5 cm, sign. PD Fiala, č. 13/39, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)