Petr Fiala

(1969)

  • Petr Fiala

    (1969)

    Slon

    Položka č.: 280390

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:34

    litografie, 2009, 24,5 x 17 cm, sign. PD Fiala 2009, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Petr Fiala

    (1969)

    Růžový slon

    Položka č.: 281718

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:41

    litografie, 2001, 79,8 x 57 cm, sign. PD P. Fiala 2001, a.t., v rozích papír nepatrně pokrčený, nahoře u pravého okraje je šedá čára, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

  • Petr Fiala

    (1969)

    Magnolie

    Položka č.: 281719

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:42

    litografie, 59,5 x 75,5 cm, sign. PD Fiala, č. 13/39, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)