Vladimír Konvička

(1900-1971)

  • Vladimír Konvička

    (1900-1971)

    Pole

    Položka č.: 282699

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:04

    akvarel, tužka, papír, 45 x 65,7 cm, sign. PD Vlad. Konvička, lehce zažloutlý papír, mírty potrhaný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Konvička

    (1900-1971)

    Květiny

    Položka č.: 282698

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:05

    mastný pastel, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD Vlad. Konvička, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Konvička

    (1900-1971)

    Horské údolí

    Položka č.: 282697

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:06

    pastek,akvarel,ruční papír, 30 x 44 cm, sign. PD Vlad. Konvička, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)