Vladimír Konvička
(1900-1971)
Pole
Položka č.: 282699Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:04
akvarel, tužka, papír, 45 x 65,7 cm, sign. PD Vlad. Konvička, lehce zažloutlý papír, mírty potrhaný, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vladimír Konvička
(1900-1971)
Květiny
Položka č.: 282698Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:05
mastný pastel, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD Vlad. Konvička, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vladimír Konvička
(1900-1971)
Horské údolí
Položka č.: 282697Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:06
pastek,akvarel,ruční papír, 30 x 44 cm, sign. PD Vlad. Konvička, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)