Novotná

  • Novotná

    Dětské hřiště

    Položka č.: 238152

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:04

    litografie, 1967, 18 x 18,5 cm, sign. na pasparte Novotná 1967, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)